• Ana Sayfa
  • İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
  • Videolar
Çapan ve Muratoğlu, Atalay’a ders verebilecek mi?
Çapan ve Muratoğlu, Atalay’a ders verebilecek mi?
8 Şubat 2014 / Cumartesi
**Ardahan'ı okumak için bir TIK yeterli www.kuzeyanadolugazetesi.com

**Selahattin Sakinoğlu

 

Yıllardır Ak Parti’ye hizmet verip ve partisi ile yatıp, kalkan Cengiz Çapan, geçtiğimiz günlerde Göle Belediyesi’ne bağımsız adaylığını açıkladı. Çapan’ın adaylığını açıklamasından sonra sonucun ne olacağını tahmin edebilmek pekte zor bir konu değil. Ak Parti Göle eski ilçe başkanı Cengiz Çapan ve Göle Belediye Başkanı Sabri Muratoğlu birleşecek ve yerel seçimlerde hem gereken dersi verecek hem de diğer partileri bir hayli zora sokacak. Oy potansiyeli yüksek olan bu iki isim yerel seçimlerde birleşerek, Ak Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’a, Çapan’ın koltuğunu devrettiği Ak Parti Göle İlçe Başkanı İlhan Gültekin’e ve diğer isimlere gereken cevabı sandıkta verecektir. Kim bilir, belki Çapan’ı 30 Mart’tan sonra belediye başkanı olarak göreceğiz. Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay tüm ilçelere yanlış adaylar çıkararak yıllardır sahte solcularımızın yapamadığını yaparak Ardahan’da bir devrimi de yaşattı. Çünkü Ak Parti seçimi kaybetmeyi Göle’de ne kadar garantilemişse, bir o kadar da Ardahan’a bağlı olan diğer ilçelerde de garantilemiş gibi. Tüm bu olanlardan sonra Ak Parti yerel seçimlerinde Ardahan dâhil ilçelerinde de seçimi kaybederse sergileyeceği duruşu merak ediyorum ve ediyoruz. Yazımı bitirmeden önce, Cengiz Çapan sayesinde Ak Parti Göle İlçe Başkanlığı koltuğuna oturan ve yakın akrabam olan İlhan Gültekin’in de, Çapan’ın yanında olmayışı tüm Gölelilerin tepkisini çekmiştir. Ak Parti Göle İlçe Başkanı İlhan Gültekin’in neden Cengiz Çapan’ın değil de, Ak Pati ile devam kararı aldığını merak ettiğimi bildirip, bu konu ile ilgili bir cevap vermesini bekliyorum.

 

05446048449Göle Haberi
Bu Haber 7606 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Başlık : MİLLETİMİZİN DOĞRUSUNU YAPACAĞINA GÖNÜLDEN İNANIYORUM. Tarih : 9 Şubat 2014 / Pazar Üye Adı :Hakan
Bu Millet geçmişte çent defa Profesörlerden de daha isabetli kararlar vermiş, bunu görüyoruz. Bu güne kadar Gölemizde bir taşın diğer bir taşın üstüne konmadığını görüyor. Geçmişten bu güne kadar Göle Belediye'mizin Başına gelenlerin %90 'lık kısmının YA BECERİKSİZ, YA DA ARSIZ VE YOLSUZ KİŞİLER OLDUĞUNU GÖRDÜK. Göle Halkı her açıdan artık çok tecrubeli. GÖLE'Yİ YAŞANABİLİR, NİTELİKLİ, GÖRÜLMEYE VE ÖVÜLMEYE DEĞER, KONUT VE ARSA FİYATLARININ HER GÜN YÜKSELDİĞİ BİR ŞEHİR OLMASINI SAĞLAYACAK VE BUNLARI YAPABİLECEK TEK ADAYIN, HUYUNU SUYUNU BİLDİĞİ ÇAPAN OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYOR. GÖLE HALKININ ÇOK BÜYÜK KISMI KARARLILIKLA ONU DESTEKLİYOR.
Başlık : ÇAPAN GELECEK GÖLE YÜKSELECEK. Tarih : 9 Şubat 2014 / Pazar Üye Adı :Kenan
Kenan09 Şubat 2014 at 01:26 # TELEKOM’CUNUN ELİ HERKESİN CEBİNDE: Selahattin SAKİNOĞLU bey, sizi tebrik ediyorum. Gölede belediye seçimlerinin durumunu doğru görüyorsunuz. Orhan ATALAY beceriksizliğinin bedelini ağır ödeyecek. Göle’de Siyeseten Hem ATALAYLAR’I hem ÇAPANLAR’I, hem AKP’yi ve adayı Akın İSMAİLOĞLU’nu, ve de İLHAN GÜLTEKİN’i yok etmek için; Atalay’ın yanına sokulan ESKİ TELEKOM’CU VAR. Mahmut TOPRAK’IN SEÇİMİ RAHAT ALMACI İÇİN: Ak Partiden Cengiz ÇAPAN’ın gösterilmemesini ATALAY ÜZERİNDEN bir türlü becerdi. Cengiz ÇAPAN’ın gösterilmemesiyle; Orhan ATALAY + İlhan GÜLTEKİN ile Cengiz ÇAPAN birbirine düşürülecek. Cengiz ÇAPAN Partiden gidecek. Ak Parti Seçimi Kaybedecek, Orhan ATALAY + İlhan GÜLTEKİN ve Cengiz ÇAPAN Siyasi Hayatı bitirilecek. Telekomcu’un SAADET Partisinden MİLLETVEKİLİ OLMA HAYALİ GERÇEKLEŞECEK. GÖLE’de 2 kez Belediyeyi kazanan Ak Parti, konulan zayıf aday Akın İSMAİLOĞLU’nun SEÇİMİ KAYBETMESİYLE İLHAN GÜLTEKİN DE BİTECEK. MEYDAN TELEKOMCU YA KALACAK. TELEKOMCU aynı zamanda Mahmut TOPRAK ÜZERİNDEN GÖLE Belediyesinden nemalanacak ve akrabalarını belediyede işe sokacak. Belediyeye Meclis üyesi akrabalarını yerleştirecek. GÖLE YİNE YAŞANMAZ, GELİŞMESİZ BİR GÖLE OLARAK KALACAK. FAKAT İNŞALLAH GİDİŞATI CENGİZ ÇAPAN DEĞİŞTİRECEK. SEÇİMİ ALACAK GÖLE BÜYÜK HİZMET GÖRECEK. Sakinoğlu durumu doğru okumuş. Tebrikler Sakinoğlu.