• Ana Sayfa
  • İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
  • Videolar
AK Parti Göle İlçe Çapan Lehine İstifa Etti..
AK Parti Göle İlçe Çapan Lehine İstifa Etti..
26 Şubat 2014 / Çarşamba
Ardahan Haberleri İçin Bir TIK Yeter! www.kuzeyanadolugazetes.com

30 Mart yerel seçimlerine Göle Bağımsız Belediye Başkan Adayı olarak giren Cengiz Çapan’a eski partisi AK Partililerden tam destek geldi.

Çapan gibi istifa ederek, Çapan’ın yanında yer alan AK Parti Göle İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Zinnet Özen veak Parti Gmle İlçe Yönetiçiler, İlçe Başkanı Yardımcıları Üyeleri Yaşar Karabacak, Yüksel Cabak, Faruk Özen, Özgür Külekçi, Çoşkun Karabacak, Ertuğrul Kalkan, seçimleri Cengiz Çapan’ın kazanacağını söylediler.

AK Parti Göle İlçe Başkanlığına giderek istifa dilekçelerini sunan ve Cengiz Çapan ile birlikte çalışacakların ilan eden eski AK partili yöneticiler, Göle Belediye Başkanlığı yapacak tek isimin Cengiz Çapan olduğunu ve halkın, seçmenin Çapan’a duydukların belirten  ‘Biz de Göleliler gibi Göle Belediye Başkanlığı için en uygun isimin Çapan olduğunu gördük. Bu nedenle AK Parti’den istifa ettik ve Çapan ile birlikte çalışma kararı aldık. Cengiz Çapan’ın kazanması, Göle’nin kazanması demektir.’ dediler.Göle Haberleri
Bu Haber 4770 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Başlık : palavra Tarih : 15 Mart 2014 / Cumartesi Üye Adı :mehmet yıldız
cengiz çapan kaşar yapsın bence çünkü anlayabileceği tek iş o!
Başlık : eleştiri Tarih : 27 Şubat 2014 / Perşembe Üye Adı :battal yıldırım
bayramda sonraki kınaya benzedi bu .ama zararın neresinde dönülse karin orda olacağıda biliniyor olması gerek .seçimlerin kimin kazanıp kazanmaması o kadarda mühim değil muhim olan dik durmaktır .boynuz kulağı geçermiş derler ya cengiz çapan kendi yarattığı canavarlar tarafında hırpalandı şimdi akp ye bakın Allah aşkına bu yönetimle bu kadroyla daha ne kadar bu işi götürecek eski elemanlarını kaybetmış . yanaşma bazı kimselerin tabiri caizse ne edüğü belirsiz çoğu şimdiye kadar partiye oy bile vermemiş kişilerden müteşekil kadro derme çatma ordu gibi bunların savaşı kazanacağına şahsen ben değil kendileride inanmamaktadırlar .mahmut topraktan sonra cengiz çapanın kaybı artık öyle böyle şeylerle geçiştirılecek şeyler değil .
Başlık : bunlar oltaya gelenler Tarih : 27 Şubat 2014 / Perşembe Üye Adı :isra
bunlar oltaya gelenler bide oltaya gelmeyen perde arkasında olanlar var onlarda perde arkasında akp ye vuruyorlar örneğin gülen adam susan adam geveze kendini, öven adam akpye vuruyorlar akp bu süreçte gerçekten batışa geçti cemaat oylarıda yok ben bu arkadaşlara yiğitliklerinden dolayı kutluyorum sinsice gidenlerin yerine gelirmiyiz diyen hiç bir oyu ve kişiliği olmayanlar var onlarda bu ilçenin siyasetini kirletiyorlar kendileri gibi onlarıda kınamıyorum kınamama yazık diyorum