• Ana Sayfa
  • İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
  • Videolar
REKTÖR SÖZÜNÜ TUT!
REKTÖR SÖZÜNÜ TUT!
23 Temmuz 2014 / Çarşamba
**Ardahan'dan Haber Okumak İçin Bir TIK Yeterli.. www.kuzeyanadolugazetesi.com

Eşini, Ardahan Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı, Ardahan Üniversitesi Kütüphane Daire Başkanı ve üniversitenin kurduğu 3 derneğe başkan eden Ardahan Üniversitesi Rektörüne Gölelilerden tepki var.

Adına, 'fakülte açacağız' denilerek ikna edilen Göleli iş adamı Nihat Delibalta'nın 4 Milyon TL. harcayarak yaptığı binayı 2 yıla yakındır boş tutan ve halen Göle'ye fakülte açmayan Ardahan Üniversitesi Rektörüne seslenen Göleliler bugün Göle kent merkezin de bulunan meydanda bir açıklama yaptılar.'Rektör sözünü tut' diyerek Göle'ye açılacağı söylenen fakültenin artık açılmasını ve 2014-2015 Eğitim-Öğretim Sezonun da hizmete girmesini isteyen Göleliler rektörün artık Göle ve Göleliler verdiği sözü tutmasını istemekteler.Göle Haber
Bu Haber 3498 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Başlık : Ulke ulke gezen rektor !!! Tarih : 23 Temmuz 2014 / Çarşamba Üye Adı :
Basta bu adamin bir defa Gole ye karsi bastan beri alerjisi var. Bunun sebebi de Gole nin gecmiste sol agirlikli oldugu ve Rektor beyin kendisinin de milliyetci bir kisilige sahip olmasidir. Bunun en iyi ornegini 2012 de Ardahan Universitesi adina yaptirdigi takvimde gormustuk. Ardahan in tum ilceleri ve hatta Artvin ili Savsat ilcesinin resimlerinin bulundugu takvim yapraklarinda Gole nin ne resmi ne de adi geciyordu. Nihat Delibalta tarafindan yaptirilan Fakulte binasinin 2 yildir bos bir sekilde beklemesinin sebebi de sozde Rektor olan bu kisidir bence. Tabi bu adamin bu kadar havalara girmesinin sebebi de Ardahan basinidir. Neymis efendim Rektoru piknige davet etmisler Ardahan egitimde sonuncu olmus diye piknige gitmemis " zikkimin kokunu yiyin " diye cvp vermis. Ondan sonra gazetelerde boy boy resimleri, yok rektor oyle demis yok boyle demis yere goge sigdiramadilar. Simdi soruyorum bu adam o zamandan simdiye kadar Ardahan icin ne yapti. Ulke gezileri, Ardahan da yapilmasi gereken toplantilarin baska illerde yapilmasi vs vs. Rektor beye sormak lazim guya Ardahan Universitesini tanitmak icin Cunhurbaskani ve Basbakandan cok ulke gezilerine gidiyorsun ya, acaba onun parasini cebinizden mi veya universitenizin butcesinden mi karsiliyorsun ? Orasi kimsenin babasinin yeri degildir . Ya adam gibi gorevini yaparsin ya da basip gidersin. Hangi toplumun her ne goruste olup olmamasi da seni baglamaz. Kendini saga sola atip bahaneler uretme de, bir an once Ardahan ve ilceleri icin yapilmasi gerekenleri ayrimcilik ve milliyetcilik yapmadan uygula ve gerekenin yapilmasi icin de caba goster. Ulke ulke gezmek ile olmuyor bu isler.