• Ana Sayfa
  • İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
  • Videolar
TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ..
TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ..
4 Haziran 2016 / Cumartesi
Nurettin Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilk mezuniyetlerini vermesi dolasıyla mezuniyet etkinliği düzenlendi.

Okulu yapan İş adamı Göleli Nurettin Yılmaz'ın da gelerek katıldığı mezuniyet etkinliği Bedirhan Bey İmam Hatip Anadolu Lisesi Konferans salonunda yapıldı ve Nurettin Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız öğrencileri yurdunda Nurettin Yılmaz onuruna verilen yemek sonrası müzik eşliğinde halaylar çekilerek kutlandı.

Erasmus proje kapsamında İspanya, Almanya ve Portekiz Staj gezilerini de kapsayan Slayt gösterimi ve öğrencilerin hazırladığı tiyatronun da sahnelendiği etkinlik; Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan etkilikte bir konuşma yapan okul müdürü Yüksel Yeni Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay'a, İş adamı Göleli Nurettin Yılmaz'a, Göle Kaymakamı Zafer Oktay'a, Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu'na ve Protokol yetkililerine yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.Kürsüye davet edilen Göleli İş adamı Nurettin Yılmaz okulun ilk mezuniyetlerini vermesi dolasıyla gözleri dolarak Göleden çıkışını anlatan ''Bu bir Hikaye ve benim hikayem'' diyerek yaşamından örnekler verdiği konuşmasında Göle'ye bir şeyler sunmak bir şeyler yapmak bana mutluluk veriyor.Bu gün okulun ilk mezuniyetlerini vermesi kendi çocuklarımın sevincini paylaşmam kadar beni mutlu etti dedi.

Göle Kaymakamı Zafer Oktay ve Milli Eğitim Müdürlüğü adın şube müdürü Tuncay Kızılateş yaptığı katkılardan dolayı Göleli İş adamı Nurettin Yılmaz'a birer plaket verdiler. Devamında okulun ilk mezunları olan öğrencilere diplamaları verildi.Etkinliğe Göle Kaymakamı Zafer Oktay,Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu Jandarma komutanı Serdar Kanger, Milli Eğitim Müdürlüğü adın şube müdürü Tuncay Kızılateş, Hastahane Baş Hekimi Cevdet Özsever, Gazi ve Şehit dernek başkanı Acar Aras, kurum ve okul müdürleri ile veliler ve öğrenciler katıldı.Öğrenciler kestikleri pasta ve kepleri havaya atmaları ilginç görüntülere sahne oldu.Nurettin Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız öğrencileri yurdunda Nurettin Yılmaz onuruna verilen yemek sonrası akşam saatlerine kadar müzik eşliğinde halaylar çekilerek öğrenciler eğlendi.

Garnizon komutanı Rıza Demirayak, Jandarma komutanı Serdar Kanger, Emniyet Müdürü M. Özgür Nevruz, İlçe Milli eğitim Müdürü Mevlüt Özalp,Şube müdürlerinin katıldığı sohbet sonrası Öğrencilerin Nurettin Yılmaz ile hatıra fotoğrafı çekmeleri ile son buldu.
Bu Haber 2897 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.