• Ana Sayfa
  • İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
  • Videolar
Mete Özdemir Meclisi BBG evine mi çevirdi?
Mete Özdemir Meclisi BBG evine mi çevirdi?
26 Mart 2010 / Cuma
Birileri bizi bundan sonra daha çok gözetleyecek, Ardahan İl Genel Meclisi oturma salonu baştan aşağıya mobese kameralarıyla donatılmasına tepki geldi.
Ardahan İl Genel Meclisi toplantı salonuna takılan kameralarla, alınan kararlar ve konuşulan tüm sözler kayıt altında tutulacak. 2009 Yerel seçimlerinde Ardahan İl Genel Meclis Başkanlığına seçilen Başkan İlimdar Senem, İl Genel’i teknolojinin tüm nimetlerinden faydalandırarak şeffaf çalışmaya özen göstereceğini dile getirdi.  Iğdırlı bir firma tarafından Ardahan İl Genel Meclisi toplantı salonuna takılan mobese kameraları ve görüntülü plazma TV sayesinde tüm giriş ve çıkışlar kontrol altında tutulacak. BBG gibi gözetlenmeyi istemeyen Posof İl Genel Meclis Üyesi Zakir Özyılmaz, takılan kameralardan rahatsız olduğunu açıkladı. Özyılmaz: “Bizim kimseden gizli saklımız olmamakla birlikte yapılan çalışmalar masraftan öte bir şey değildir. Gereksiz bir yatırım, İnşallah bunun altında kötü bir niyet çıkmaz” dedi. Ardahan İl Genel Meclisi toplantı salonunda yapılan değişikliği İl Genel Sekreteri Mete Özdemir tarafından yapıldığı iddia edilirken, Özdemir’in Meclisi BBG evine çevirdiği ileri sürülmektedir.  

www.golegozlem.com
Bu Haber 9086 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Başlık : nasıl ardahanlılık Tarih : 17 Haziran 2010 / Perşembe Üye Adı :özlem kendir
Mete bey ne yapsa ardahanlı bazı gazeteciler beğenmiyor.Oysaki kendi hemşeriniz çokta güzel şeyler yaptığını duyuyoruz. bu ne nankörlüktür kardeşim. Ardahanlı diğer broklatllar ne yapmış. helal sana Mete Bey ardahanlılar seninle iftahar ediyor.
Başlık : fesatlığa mı hazırlasaydı Tarih : 28 Mayıs 2010 / Cuma Üye Adı :şirin teylan
gizli kapaklı işlerden mi korktunuz ne güzel her şey aleni kimdir bilmem ama halkın görmesinden korkmayan biri helal olsun, dlil korkması gerekeni utandırırıve en çok onlar bağırır