• Ana Sayfa
  • İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
  • Videolar
Mali müşavirlerin gurur gecesi
Mali müşavirlerin gurur gecesi
1 Nisan 2010 / Perşembe
Kuruluşunun 10. yılını, kaya Ramada Hotel'deki dayanışma yemeğiyle kutlayan Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Birliği Derneği Büyükçekmece Şubesi, gecede yapılan çekilişte Lösemili Çocuklar Vakfı'na (LÖSEV) 10 bin liralık yardım topladı.

Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Birliği Derneği İstanbul Büyükçekmece Şubesi, kuruluşunun 10. yıl dönümünü 19 Mart cuma günü Kaya Ramada Hotel'de düzenlenen bir yemekle kutladı. Bölgenin tanınmış isimlerinin de katıldığı gecede yapılan çekilişten elde edilen 10 bin lira Lösemili Çocuklar Vakfı'na bağışlandı. Ünlü sanatçı Coşkun Sabah'ın ücret almadan sahneye çıktığı gecede konuşan Dernek Başkanı Hanaklı hemşehrimiz Togay Çoban, Büyükçekmece Şubesi'ni 2000 yılında kurduklarını hatırlatarak, "Şubemizin 10. yıl dönümünü ve bir o kadarda önemli olan LÖSEV'e katkıda bulunmak için düzenlemiş olduğumuz bu anlamlı geceyi sizlerle birlikte geçirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Derneğimiz bölgemizde mesleki anlamda faaliyette olan tek dernektir. Sadece mesleki anlamda kalmayıp toplumun ilgi duyduğu konularda da görüş ve katkı sunarak daima öncü olmayı hedefledik. Derneğimizin ne kadar da B.Çekmece olarak bilinse de aslında Yönetim Kurulumuz 3 ilçeden oluşmaktadır. Büyükçekmece, Esenyurt ve Beylikdüzü'dür" diye konuştu. Farklı bir gece yapmak istediklerini belirten Çoban; "Değerli meslektaşlarım düzenlemiş olduğumuz bu dayanışma yemeğinin istedik ki sosyal bir amacı ve anlamı olsun, bu bakımdan yönetim kurulu olarak almış olduğumuz karar doğrultusunda bu gecede çekilişle elde edilecek olan tüm geliri lösemili çocuklar yararına yani LÖSEV'e bağışlayacağız. Hepimiz bir gün nasıl doğup büyüdüysek öldükten sonra da arkamızda bir sivil toplum örgütü olarak bir iz ve yararlı çalışma bırakalım istedik. Hepimizin en yakından tanıdığımız arkadaşlarımız dostlarımız bu amansız hastalığın pençesinde eriyip gitmektedir. Bizlerde bu konuda duyarlılığımızı göstererek bir nebzede olsa katkımız olsun istedik." dedi.

Her zaman sizinleyiz Gece yapılan çekilişe sponsor olan Esencan Tıp Merkezi sahibi Dr. Taşkın Yenidünya, Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt ve Baysan İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Ertekin Baysan, gelecekte gerçekleştirilecek bu tarz organizasyonlara destek vereceklerini ifade ettiler.

LÖSEV'e 10 Bin TL Gece sonunda kapanış konuşmasını yapan LÖSEV yetkilisi Füsun Emecen Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Birliği Derneği Büyükçekmece Şubesi'nin takdir edilecek bir davranışta bulunduğunu söyledi. Emecen, "Bir sivil toplum kuruluşunun lösemili çocuklar yararına böyle bir organizasyon düzenlemesi bizleri çok sevindirdi" dedi. Gecede elde edilen 10 bin liralık bağış, LÖSEV yetkililerine teslim edildi.  Haber: www.kuzeyanadolugazetesi.comwww.golegozlem.com
Bu Haber 6830 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.