• Ana Sayfa
  • İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
  • Videolar
HANAK'LI ÖĞRENCİLERİN BAŞARISI
HANAK'LI ÖĞRENCİLERİN BAŞARISI
4 Mayıs 2010 / Salı
Ardahan'ın Hanak İlçesinde bulunan Çok Programlı Lise'nin 3 öğrenci elde ettikleri başarı ile Ardahan'ın gururu oldular.

Uluslararası EBİKO 2010 finallerine katılmayı hak eden ve burada yapılan yarışmada büyük başarı elde eden Hanak İlçesi Çok Programlı Lesi'nin öğrencileri Gökay KAYA, Caner UGURLU ve Gökhan ERTÜRK isimli öğrenciler Ankara'da yapılacak olan finallerde Ardahan'ı temsil edecekler. Konu hakkında yapılan yazılı açıklama şöyle;

BASIN AÇIKLAMASI Hanak Çok Programlı Lisesi Okul-Aile birliği olarak okulumuz bünyesinde sosyal, sportif, kültürel alanlarda bir çok yarışmada Hanak Çok Programlı Lisesi'ni ve Ardahan'ı il dışında, bölgesel, ulusal ve uluslar arası düzeyde temsil eden okulumuz öğretmenler ve öğrencilerini maddi ve manevi olarak teşvik eden başta İlçemiz Kaymakamı Sayın Süleyman Ovalı'nın önderliğinde top yekun eğitim öğretim seferberliği projesi kapsamında okul-aile birliği ve okul yönetimi olarak koordineli bir şekilde çalıştık. İlçemiz genelinde eğitim öğretim alanında ciddi manada atılımlar gerçekleşmiştir. Öğrencilerimizin dershaneye gönderilmesi, kaynak kitabı olmayan öğrencilere kaynak kitap temin edilmesi hususları başta olmak üzere eğitim öğretim ciddi manada desteklenmektedir. Okulumuz atletizm alanında Van bölge elemelerinde Ardahan'ı temsil etmiştir. Erzurum bölge elemelerinde çocuk gelişimi bölümümüz, ilimizi basarıyla temsil etmiştir. Özellikle Uluslar arası EBİKO 2010 finallerinde okulumuz öğrencileri Gökay KAYA, Caner UGURLU ve Gökhan ERTÜRK isimli öğrencilerimiz Ankara'da yapılacak olan finallerde Ardahan ilimizi büyük bir gururla temsil edeceklerdir. Hanak ilçesinin son yıllardaki kültürel, sportif ve özellikle eğitim-öğretim yönünden sürekli yükselen grafiğinin temel faktörü başta ilçemiz Kaymakamı Sayın Süleyman OVALI'nın başarılı ve organize çalışmalarıdır. Okul-Aile Birliği Başkanı olarak Başta ilçemizdeki kıymetli mesailerinden dolayı İlçemiz Kaymakamı Sayın Süleyman OVALI YA, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Okul Yönetimi ve Öğretmenlerine teşekkürü bir borç biliriz.

Ensar KIRMIZIKOÇ Okul - Aile Birliği Başkanıgöle haber
Bu Haber 8012 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.