• Ana Sayfa
  • İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
  • Videolar
Mahmut Toprak değil ..
Mahmut Toprak değil ..
23 Mayıs 2010 / Pazar
AKP'DE GÖLE'NİN DEDİĞİ OLDU, AMA;
Mahmut Toprak değil,
Yunus Baydar Başkan Oldu!..

**Mahmut Toprak değil, Yunus Baydar Başkan Oldu!..Uzun süredir değişti, değiştirilecek denilen ancak geçtiğimiz günlerde görevden el çektirilen Nusret Koyuncu ve ekibinin yerine yeni yönetim atandı.

AKP Ardahan İl Genel Meclis Üyesi, Veteriner Yunus Baydar'ın AK Parti Ardahan İl Başkanlığına getirilirken Baydar'la yarışan Göle eski Belediye Başkanlarından Mahmut Toprak yine yanıldı. Saffet Kaya'nın uydusundan çıkmayıp, önce AKP'den Göle Belediye Başkanı olacağı söylenen, bu olmayınca bu kez İl Başkanı olma umuduyla Saffet Kaya'nın arkasından ayrılmayan Toprak'ın son umudu da böylece tükenmiş oldu.

**Göle’nin dediği oldu ..

Yunus baydar’ın AKP Ardahan İl Başkanlığına getirilmesinde en büyük rolü Göle AKP Teşkilatı ve Göle Belediye Başkanı Sabri Muratoğlu’nun üstlendiği öğrenildi. Saffet Kaya’nın istediği Mahmut Toprak’ın önünü kesmek için Ankara’ya giden Göle AKP İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkanı Göle’ye mutlu döndüler.

**Saffet Saffet'in istediği olmadı!..

Göle eski Belediye Başkanı Mahmut Toprak ve AKP'nin eski İl başkanlarından Erol Solmaz ile yarışan Yunus Baydar'ı başbakan Recep tayip Erdoğan'ın bizzat kendisinin tercih ettiği, Saffet Kaya'nın istediği Göleli Mahmut Toprak' ise ret ettiği alınan bilgiler arasında oldu.

**Toprak 2. Kez Kaya'nın altında kaldı ..

Son yıllarda yaptığı hatalarına bir yenisini daha ekleyen Mahmut Toprak'ın Saffet Kaya'ya bir kez daha inanıp, önce yeniden Göle Belediye Başkanı olmayı, bu olmayınca da kurduğu il başkanlığı hayali suya düşerken yaşanan bu son gelişme Ardahan ve Göle'de, 'Toprak yine Kaya'nın altında kaldı' şeklinde yorumlandı.            

**BAŞBAKAN ARDAHAN’A GELİYOR ..

Başbakan’ın Ardahan AK Parti İl Başkanlığına atadığı Yunus Baydar İl başkanı olarak yaptığı ilk açıklamasında, Başbakan’ın bu yıl Ardahan’a geleceğini belirtti. AKP’nin daha aktif bir siyaset izleyeceğini de belirten Yunus Baydar teşkilatının önümüzde ki günlerde kamuoyuna açıklayacağını da belirtti. Haber/Foto: www.golegozlem.com

**Terkedilmiş harebe evler yıkılacak ..

Ardahan kent merkezinde bulunan ve başta göç dolaysıyla olmak üzere çeşitli nedenlerle boşaltılıp, terk edilen harabe evlerin ortada kaldırılacağı bildirildi. Konu hakkında bir açıklama yapan Ardahan Valisi Mustafa Tekmen kent merkezinde bulunan ve çeşitli nedenlerle boşaltılıp, terk edilen sahipsiz evlerin ortadan kaldırılacağını belirtti. Vali Tekmen, Ardahan'ın güzelleşmesi için kent merkezinde bulunan ve adeta birer harabe haline dönmüş sahipsiz evleri ortadan kaldırma kararı aldıklarını, bu yönde ilk adım olarak isim ve adresleri tespit edilen ev sahiplerine uyarı mektubu yazıldığını, tanına süre ardından valilik imkânlarıyla boş, kullanılmayan harabe evleri ortadan kaldırmaya başlayacaklarını belirtti. Kentin birçok yerinde terk edilmiş, harabeye dönen evlerin şehrin güzelliğini bozduğunu belirten Vali Mustafa Tekmen bu tür ev sahiplerinin gelip, kendileri harabe evleri ortadan kaldırmadığı takdirde valilik olarak taşlarına ve çatı ve odunlarına bakmaksızın yıkıp, çöpe attıracağında sözlerine ekledi.golegozlem.com
Bu Haber 8750 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Başlık : gole aydinlari taraflarindan gole icin konusmali Tarih : 27 Haziran 2010 / Pazar Üye Adı :OKAN GUNDUZ
MAHMUT TOPRAK BUYUK BABAMIN YERLERINI GASP EDEREK SATTINIZ VE BELEDIYE BASKANI OLDUGUNUZDA BUNA BENEZER DAHA NELER YAPTINIZ SABIKALISINIZ SIZ NEYIN PESINDESINIZ SIZI UYARIYORUM TEPKIM HAKINIZDA BUYUK OLUCAKTIR VE YAPTIGINIZ HATALARIN CEZASI AGIR OLUCAKTIR
Başlık : ahh.. Tarih : 27 Mayıs 2010 / Perşembe Üye Adı :göle..
siz neye dayanarak bu haberi böyle saçmasaçma yazıyosunuz...siteyi kınıyoprum..