• Ana Sayfa
  • İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
  • Videolar
POSOF ZÜBÜKZADELERİ
13 Temmuz 2010 / Salı
Ecevit Ulavur
Osmanlı döneminden kalma yolla Türkiye ile bağlı olan bir ilçeye tarihinde ilk kez gecenin bir vaktide olsa bir Ulaştırma Bakanı geliyor ..

Osmanlı döneminden kalma yolla Türkiye ile  bağlı olan bir ilçeye tarihinde ilk kez gecenin bir vaktide olsa bir Ulaştırma Bakanı geliyor .. Bizim zübükzadeler sorgulayacağına, yargılıacağına yalakalık yarışmasına giriyorlar .. Güya Uluslararası yol olan ve 13 ülkeye açılan bir kapının güzergahı olan içler acısı yolun, kış ayları geçit vermez iken, ülkenin Güneydoğusuna, Karadenizine tüneller otobanlar yapılırken, geçit vermez  Ulgar dağından gecenin karanlığında bakan getireceksin, bunu da adamlıktan sayacaksın .. Yok Saffet bey yok artık öyle ucuz siyaset. İlçedeki zübük zadelerinide al git, Şafşat'a mı gidersin, nereki gidersin bu halk senin yalanlarına yeteriince inandı .. Tabi bu arada CHP'li zübük zadelerde vardı!.. Bakana soru soraken etimi sıkan, sanki AKP'nin Ulaştırma bakanı değil, amca oğlu gelmiş gibi eleşitmeyen sorgulanmayan muhalif olarak karşısında duramayan zübükzadeler .. Ha birde iktidar borazanı Milli Gazetenin  zübükzadesi vardı ki, hemi de AKP siyaset yapar, tam bir zübük, alnından bir ter bile akmadan yaşamını din bezirganlığı yaparak ki : hemi de camiye gidip iki rekat namaz kılmadan geçinen sakallı adam  ve benzerleri .. Bu kadar sorunu olan bir ilçenin bir sorunundan bile bahsetmeyen kişiler  bize sarhoş diyor .. İlçenin sorunlarını sorduğumuz için doğrudur!.. Çünkü o yoksul ilçeyi görenin sarhoş olmaması için ya zübük olacak, yada toz pembe olup, gerçekleri görmeyecek ..                                                                Ecevit ULAVURBu Yazı 5859 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Başlık : Bu ne rezillik Tarih : 18 Temmuz 2010 / Pazar Üye Adı :resim
Yorumlar yayınlanmıyor neden hekes bu adam gibi düşünmek zoru damı. Yoksa Kürt inadınızmı tutdu.
Başlık : Sayın baş zübükzade Tarih : 15 Temmuz 2010 / Perşembe Üye Adı :resim
Yazmak kolay. Birde posofu yazmak daha kolay olsa gerek ancak senin gibi yazmaktan ve pkk teröristlerinin sivil destekçisi sitelerde başgöstererek zübükzadeleik yapmak daha kolay olsa gerek. Sena gerçek posoflu zübükzadelerin başı demekten öte birşey demez kendini boşuna zorlama baş zübükzade