• Ana Sayfa
  • İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
  • Videolar
Çapan'ın Ekibi de Seçime Girmemeli..
20 Şubat 2014 / Perşembe
Fakir Yılmaz
Ardahan Haber Denilince; www.kuzeyanadolugazetesi.com

Yargılandığı bir davada aldığı cezanın Yargıtay'ca onandığının ilk haberinin tarafımca yapılan Özel Haber ile kamuoyuna vermemle adaylığı son anda suya düşen ve bu nedenle yerine kardeşinin aday olduğu Dr. Gürbüz Çapan bu seçimler de ne yapacağını, nasıl olup seçimi alacağını düşündüğü bir sırada benim de kendisine ve Çetin Çapan'a bir tavsiyem olacak..

Ki bu sadece bir tasviyedir.. 

Gerisi Çapanlara kalmıştır..

Evet yeni bir seçime giden Çapan ailesinin bir birlerine omuz vermesi kadar doğal bir şey olamayacağı bir süreçte Dr. Gürbüz Çapan'ın CHP Esenyurt Adayı Çetin Çapan'a yapacağı en büyük iyilik öncelikle yıllardır kendisinıin, yani 'Çapan'ın adamı'  olarak bilinen  ekibi olarak bilinen ekiple Çetin Çapan'a gölge olmadan adeta 'Çetin Çapan Gönüllüleri Bürosu' gibi bir alanda çalışmalıdır.

Ve en önemlisi kendi ekibini seçmenin ve toplumun gözü önünde biraz değil tam olarak geri çekmelidir..

Yada kamuoyunda Çapan'ın adamı diye bilinenleri Esenyurt'un en dip mahallerinde kurulacak bürolarda, bürolara gelen seçmene ve misafirler çay dağıttırma görevi vermelidir..

Neden mi?

Anlatmama gerek var mı bilmem ama eğer Dr. Gürbüz Çapan'ı tanıyorsam o benim ne anlatmak istedğimi ve anlatılmak istenenin gereğini hemen yapar..

Yoksa öyle Esenyurt Meydanın da bulunan iki cafe de akşama oturup, cep telefonu ile attıkları twittirlarla, mail yoluyla hazır paket haberlerle, sağa sola bakı kim bana çay ısmarlayacak diye bekleyenlerle Çetin Çapan'ın işinin zorlacağı kesindir..

Evet, dost söylerse acı söyler sözünden yola çıkarak yazımın başlığını burada bir kez daha hem de altını acı acı çizerek yeniliyorum..

'Çapan'ın Ekibi de Seçime Girmemeli..'

Çünkü bu seçime Çetin Çapan giriyor ve onun kendi ekibi ve gönüldaşları olmalı..

Ve bu ekip Esenyurt'ta bulunan kamuoyunda miheng taşı olarak görülenlerden oluşmalıdır..

Ki bu taşlarda öyle geliş güzel taşlardan değil yüz yıllardır tüm depremler karşı dim dik ayakta kalan kaleler, kuleleri taşıyan rügarın, tipinin, bornın bile ypratamadığı taşlar olmalıdır..

Dr. Çapan'da bu taşların tek tek örülmesi için Mimar Sinan gibi tarif vermelidir..Bu Yazı 3644 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Bu Yazıya Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.